info@kaziogren.com.tr

0212 583 96 06

Kazı Öğren - Kazı Eğlen

Kazı Öğren Kartları, hem kazıyarak öğrenme YÖNTEMİ, hemde MARKA ismi olarak tescillidir.

Kazı Öğren Kartları hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazı Öğren Kartlarımızın arka yüzlerine ve üstlerine sponsor olarak markanızı tanıtabilisiniz. sponsorluk hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kazı Öğren firması; her yaşta insanların merak duygusunu güdüleyerek gelişime etki eden ve uygulama becerilerinin kazandırıldığı, farklı bir öğrenme yöntemi kullanarak, öğrenmeyi zevkli hale getirmeyi amaçlayan, bir Türk firmasıdır. Kazı ve öğren/eğlen mantığı ile çıktığımız yolda ise geliştirdiğimiz ve yorum kattığımız yöntemi tescillettikten hemen sonra, beğenilerinize sunmuş bulunuyoruz.

Kazı Öğren Kartları, düşünme, tahmin etme, algılama, tanıma, soyutlama, gruplama, kavram geliştirme, hafıza, akıl yürütme, akılda tutma, dikkatini yoğunlaştırma, organlar arası eş güdüm, problem çözme, yaratıcılık gibi pek çok becerinin gelişimine katkı sağlar.

Kazı Öğren kartları parmak ve el kaslarının etkili olarak kullanılması ve el-göz koordinasyonu gibi becerilerin gelişimini destekleyerek ince motor gelişimine katkı sağlar.

Bağımsız düşünme , yaratıcılığın gelişimi gibi konularda yardımcı olmaktadır. Yapı ve işleyiş bakımından çabuk anlaşılır olması ,merak ve ilginizi çekebilmesi , hoşunuza gidebilecek renkte ve şekilde olması; kendi deneyimlerinizle öğrenmenizi , hayal gücünüzü kullanmanızı sağlayan, eğlence ve öğretme amaçlı bir kart oyunudur. Eğlenirken öğrenmeyi zevkli hale getiren bir oyun ve eğitim materyalidir.

Oyun ile; büyük - küçük, sayı ve renkler, farklı şekiller, hayvanlar, objeler gibi pek çok kavramı keşfedebilirsiniz. Çevreniz ve dünya hakkında pek çok bilgi ve beceriyi keşfedebilirsiniz. Farklı özellikteki kartlarla oynarken kavramları, sayıları ve buna benzer pek çok bilişsel yeteneği geliştirme imkanı bulursunuz. Oyun, akıl yürütmeyi ve kendi başına karar vermeyi öğretir, böylece dikkatinizi bir noktaya toplamayı ve becerilerinizi organize etmeyi öğrenir, çevrenizi araştırma, objeleri tanıma ve problem çözme imkanı sağlar.

Kazı Öğren, merak duygusunu güdüleyerek bilişsel gelişime etki eden ve uygulama becerilerinin kazandırıldığı bir öğrenme yöntemidir.


Sponsorlarımız

Yukarıya ↑